Stavbyvedoucí pro pozemní stavby / Mistr

Hledáme šikovného kolegu na pozici stavbyvedoucího nebo mistra pro projekty v oblasti pozemních staveb. Jste-li technicky zdatní a chcete získat nebo máte zkušenosti s vedením týmu, pak hledáme právě Vás!

Popis Pracovní Pozice

  • Řídit a organizovat práce na vymezeném technologickém úseku výstavby.
  • Vést zaměstnance.
  • Zabezpečovat a koordinovat práci subdodavatelů.
  • Zabezpečovat a koordinovat dodávky materiálu.
  • Kontrolovat kvalitu provedených prací.
  • Kontrolovat dodržování bezpečnosti práce a pořádku na stavbě.

Požadujeme

  • SŠ vzdělání stavebního směru.
  • Zkušenosti a praxe ve stavebnictví výhodou.
  • Organizační a komunikační dovednosti, samostatnost, pečlivost a spolehlivost flexibilita.
  • Ochota učit se novým věcem.
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič.
  • Uživatelská znalost MS Office.

Nabízíme

  • Služební vozidlo.
  • Roční prémie.
  • Kurzy a školení.
  • 5 týdnů dovolené, 2 plně hrazené dny zdravotního volna, stravenkový paušál nebo penzijní připojištění.

Požádejte o tuto práci

Fakta o práci

Umístění
Job-ID
9905
Společnost
Talentor Czech Republic

Kontaktní osoba

Andrea vokrouhlikova
Senior Consultant