Lékař - Pneumolog

Pro našeho klienta, renomovanou soukromou kliniku, hledáme Lékaře Pneumologa. Tato jedinečná pracovní příležitost nabízí nejen plný, ale i částečný úvazek v rámci jednosměnného ambulantního provozu bez služeb a spoustu dalších benefitů.

Popis Pracovní Pozice

Popis pracoviště:
  • Nově vznikající ambulance v oboru pneumologie.
  • Pracoviště bude umístěno v Litoměřicích.
  • Vybavení ambulance bude moderní a účelně zařízené.
  • Ambulance bude mít zařízené smluvní vztahy se zdravotními pojišťovnami.
  • Zajištění podmínek provozu ambulance je v gesci odborného garanta.
Flexibilní pracovní podmínky: pracovní úvazek dle Vašich potřeb, včetně možnosti částečného úvazku.

Požadujeme

Hledáme vhodného kandidáta:
  • Minimálně základní kmen a zařazení do oboru PNE = L2, optimálně = L3.
  • Způsobilost k výkonu lékařského povolání podle zákona 95/2004 Sb.
  • Bezúhonnost a zachování etických standardů v oboru.
  • Schopnost přizpůsobit se různorodým situacím s empatií a vstřícným přístupem.
  • Otevřenost a ochota učit se a využívat nové terapeutické postupy (např. spánková medicína, vyšetření UTZ)
  • Osobní nastavení lékaře na rovnováhu mezi potřebným výkonem (aby se ambulance uživila) a kvalitou (kvalitní léčba pacientů)

Nabízíme

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Work-life balance = jednosměnný ambulantní provoz bez služeb a úvazek 1,0.
  • Možnost a ochota podílet se na rozvoji nově vznikající ambulance.
  • Spolupráce se zdravotní sestrou a její koordinace a vedení.
  • Zázemí stabilního zaměstnavatele (ORL-DC s.r.o. – na trhu více než 10 let)
  • 5 týdnů dovolené a 3 dny Sick-Day
Navíc nabízíme:
  • Bonusy za výkonnost ambulance.
  • Možnost aktivního zapojení do přednáškových aktivit a publikační činnosti, specializované kurzy a další odborné vzdělávání.
  • V případě zájmu lze navíc domluvit i služby na vyšším pracovišti (nemocnici).

Požádejte o tuto práci

Does this job fit your talents and seem right for you? Don't hesitate to apply online now.

Fakta o práci

Umístění
kraj Ústecký
Job-ID
9899
Společnost
Talentor Czech Republic

Kontaktní osoba

Andrea vokrouhlikova
Senior Consultant