Ředitel stavební firmy a projektového rozvoje

Pro renomovanou společnost působící v oblasti výstavby rozsáhlých bytových projektů a objektů občanské vybavenosti hledáme zkušeného manažera na pozici vedoucího stavební divize v Ostravě. Pokud máte bohaté zkušenosti s vedením stavebních projektů a chcete se podílet na významných realizacích, rádi ...
Pro renomovanou společnost působící v oblasti výstavby rozsáhlých bytových projektů a objektů občanské vybavenosti hledáme zkušeného manažera na pozici vedoucího stavební divize v Ostravě. Pokud máte bohaté zkušenosti s vedením stavebních projektů a chcete se podílet na významných realizacích, rádi vás přivítáme do týmu.

Popis Pracovní Pozice

  • Odpovědnost za strategické řízení a rozvoj stavební divize.
  • Koordinace a vedení klíčových oddělení - výroby, přípravy staveb, obchodu a nákupu.
  • Zajištění efektivní realizace projektů a kontrola jejich ekonomických výsledků.
  • Plánování, monitoring a vyhodnocování stavebních projektů.
  • Dohled nad dodržováním technologických postupů a bezpečnostních standardů.
  • Vedení týmu, motivace a rozvoj zaměstnanců.
  • Prezentace projektů a výsledků před vedením společnosti.
  • Reprezentace společnosti při jednáních s partnery a dalšími zainteresovanými stranami.

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru stavebnictví, zaměřené na pozemní stavby.
  • Nejméně 10 let praxe ve stavebnictví, z toho minimálně 5 let na manažerské pozici.
  • Zkušenosti s vedením velkých developerských projektů.
  • Vynikající organizační a komunikační schopnosti.
  • Schopnost vést a motivovat tým, řešit problémy a pracovat pod tlakem.
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Dynamická a rozhodná osobnost s důrazem na detail a důslednost.

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu, která vám umožní lépe vyvážit pracovní a osobní život.
  • Konkurenční mzdu, která odráží vaše zkušenosti a dovednosti, včetně motivačních bonusů.
  • Služební vozidlo, které můžete využívat i pro osobní potřeby.
  • Nejnovější pracovní vybavení, včetně notebooku a telefonu.
  • Speciální tarify na mobilní služby pro vás a vaše blízké.
  • 25 dnů dovolené pro dostatek odpočinku.
  • Stravenky a možnost využití firemního stravování.
  • Podpora v oblasti důchodového a životního pojištění.
  • Finanční příspěvky na sportovní, kulturní a zdravotní aktivity.
  • Stabilní zaměstnání v prestižní firmě s dlouhodobými zakázkami.
  • Příležitosti pro profesní růst a osobní rozvoj.

Požádejte o tuto práci

Fakta o práci

Umístění
Ostrava
Job-ID
9898
Společnost
Talentor Czech Republic

Kontaktní osoba

Emp Cz Radim Kycerka
Branch Manager Ostrava