Specialista pro kalkulace a ocenění ve stavebnictví

Hledáme odborníka na kalkulace a ocenění stavebních projektů pro kancelář v Praze. Pokud máte zkušenosti s tvorbou rozpočtů a analýzou stavebních nákladů, rádi se s vámi seznámíme.

Popis Pracovní Pozice

  • Příprava a analýza nákladových kalkulací pro projekty bytové výstavby.
  • Oceňování a kontrola výkazů výměr.
  • Revize a kontrola projektové dokumentace a návrh alternativních řešení.
  • Koordinace s týmem stavbyvedoucích a subdodavateli.
  • Evidence a správa dat a dokumentace v interních systémech.
  • Komunikace s dodavateli a zajištění včasné aktualizace dat.

Požadujeme

  • SŠ vzdělání v oboru pozemní stavby.
  • Pracovní zkušenosti v oblasti kalkulací a oceňování stavebních projektů.
  • Zkušenosti s kalkulačními programy (např. Kros, Build power, Eurocalc).
  • Schopnost pracovat s MS Office a AutoCad.
  • Dobrá orientace ve stavební dokumentaci a stavebních procesech.
  • Důraz na přesnost, pečlivost a dodržování termínů.

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání s fixní mzdou a kvartálními odměnami.
  • Home office – dle individuální dohody.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Možnost dalšího vzdělávání a odborných školení.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Příspěvek na stravování.
  • Příspěvek na penzijní, nebo životní pojištění.
  • Příspěvek na sportovní aktivity.
  • Přátelskou atmosféru.

Požádejte o tuto práci

Fakta o práci

Umístění
Job-ID
9897
Společnost
Talentor Czech Republic

Kontaktní osoba

Emp Cz Radim Kycerka
Branch Manager Ostrava