Stavbyvedoucí (velký projekt v Praze)

Pro našeho klienta, renomovanou stavební společnost, obsazujeme pozici Stavbyvedoucí. Tato nově vytvořená pozice je klíčová pro velký stavební projekt v Praze. Pracovní nabídka je určena zkušeným odborníkům i čerstvým absolventům stavebních oborů, kteří hledají kariérní růst a příležitost pracovat na ...
Pro našeho klienta, renomovanou stavební společnost, obsazujeme pozici Stavbyvedoucí. Tato nově vytvořená pozice je klíčová pro velký stavební projekt v Praze. Pracovní nabídka je určena zkušeným odborníkům i čerstvým absolventům stavebních oborů, kteří hledají kariérní růst a příležitost pracovat na významném projektu.

Popis Pracovní Pozice

  • Řídit stavební činnosti na přidělené části projektu.
  • Koordinovat a kontrolovat práci subdodavatelů.
  • Zajišťovat a spravovat dodávky stavebních materiálů.
  • Dbát na dodržování technologických postupů a bezpečnostních předpisů.
  • Vést stavební dokumentaci a stavební deník.
  • Účastnit se interních kontrolních schůzek a podávat zprávy o průběhu stavby.
  • Řešit každodenní provozní problémy na stavbě.

Požadujeme

  • Stavební vzdělání (střední škola) zaměřené na pozemní stavby.
  • Výhodou je praxe v oboru, ale není podmínkou.
  • Schopnost orientace v technické dokumentaci.
  • Spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost, dobré organizační schopnosti.
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Výhodou znalost SW: KROS, INFOpower, IPOS.

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání s fixní mzdou a kvartálními odměnami.
  • Služební automobil.
  • Možnost profesního růstu na pozici hlavního stavbyvedoucího, nebo projektového manažera.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Možnost dalšího vzdělávání a odborných školení.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Příspěvek na stravování.
  • Příspěvek na penzijní, nebo životní pojištění.
  • Příspěvek na sportovní aktivity.

Požádejte o tuto práci

Fakta o práci

Umístění
Job-ID
9896
Společnost
Talentor Czech Republic

Kontaktní osoba

Emp Cz Radim Kycerka
Branch Manager Ostrava