Kontrolor/koordinátor kvality

Pro nově otevřený a rostoucí výrobní závod našeho klienta, stabilní rakouské firmy vyrábějící a dodávající kontejnerová řešení pro stavebnictví či dopravu, hledáme kontrolora kvality.

Popis Pracovní Pozice

  • Zastřešení kvality
  • Koordinace testování
  • Návrh nových postupů
  • Sjednocení dokumentace
  • Praktické testování
  • Spolupráce s týmy v rámci výroby a kvality na centrále
  • Analýza a řešení problémů

Požadujeme

  • Ukončené min. SŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenost z kovovýroby výhodou
  • Odborná praxe alespoň 2 roky, vítána delší
  • Komunikativní angličtina je nutná, němčina výhodou

Nabízíme

  • Zajímavé pracovní prostředí v motivovaném týmu
  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • Nejmodernější pracovní vybavení
  • Možnosti rozvoje v průmyslovém podniku se všemi výhodami rodinné firmy
  • 25 dní dovolené
  • Odměna za doporučení kolegy
  • Další benefity v budoucnu s rozvojem výrobního závodu

Požádejte o tuto práci

Fakta o práci

Umístění
kraj Plzeňský
Job-ID
9880
Společnost
Talentor Czech Republic

Kontaktní osoba

Zuzana Massabo
Delivery Manager & Senior Consultant