Obchodník s chemikáliemi - nový projekt

Do nově tvořené divize společnosti působící v oblasti obchodu s chemií ve střední a východní Evropě aktuálně hledáme kandidáta na pozici Obchodního analytika/obchodníka. Naším klientem je inovativní společnost s dlouholetou historií, se závody po celé České republice. Společnost se zaměřuje na vývoj ...
Do nově tvořené divize společnosti působící v oblasti obchodu s chemií ve střední a východní Evropě aktuálně hledáme kandidáta na pozici Obchodního analytika/obchodníka. Naším klientem je inovativní společnost s dlouholetou historií, se závody po celé České republice. Společnost se zaměřuje na vývoj anorganických chemikálií, s nízkou uhlíkovou stopou, které přispívají k zelené, udržitelné výrobě a lepšímu dopadu na životní prostředí.Jako nový kolega se budete podílet na rozjezdu nové divize zaměřené na udržitelnost v chemii. Vzhledem k tomu, že se jedná o čerstvou oblast činnosti firmy, se zapojíte přímo pod vedení firmy a budete moci rychle realizovat své nápady. Očekává se, že během několika měsíců se budete čím dál více zapojovat z průzkumné a analytické pozice do samotné obchodní činnosti a posunete se do klasičtější role Obchodního zástupce a business developmentu.

Popis Pracovní Pozice

Co bude Vaším hlavním úkolem?
  • Mapovat trhy ve střední a západní Evropě, zjišťovat poptávku zákazníků a analyzovat informace ohledně trhů.
  • Spolupodílet se na tvorbě obchodní strategie a připravovat půdu na investice.
  • Vyhledávat nové potenciální zákazníky, zejména v oblasti potravinářského, chemického průmyslu a nátěrových hmot.

Požadujeme

Co od Vás očekáváme?
  • Ideálně VŠ s chemickým/přírodovědným zaměřením nebo i SŠ a orientaci a zájem o chemii.
  • Angličtinu na komunikativní úrovni.
  • Otevřený, komunikativní, obchodně zaměřený přístup.

Nabízíme

Co Vám nabídneme?
  • Práci v inovativní a flexibilní společnosti, kde máte možnost rychle realizovat své nápady a pomoci udržitelnosti v chemickém průmyslu.
  • Motivující mzdové ohodnocení, s nárůstem obchodní části také bonusový systém v závislosti na obchodních výsledcích.
  • Budoucí kariérní posun v rámci firmy.
  • Týden dovolené navíc, navyšování dle odpracovaných let, sick days.
  • Práci s českým týmem a pravidelnou komunikaci se zahraničními klienty.
  • Příspěvek na očkování, penzijní pojištění a další benefity.
  • S nárůstem obchodní činnosti je možný automobil.

Požádejte o tuto práci

Fakta o práci

Umístění
kraj Ústecký
Job-ID
9879
Společnost
Talentor Czech Republic

Kontaktní osoba

Zuzana Massabo
Delivery Manager & Senior Consultant