Asistent/ka managementu - administrativa

Talentor Advanced Search je součástí nadnárodní skupiny poskytující služby v oblasti výběru a vyhledávání zaměstnanců a rozvoje lidských zdrojů. Máme za sebou množství úspěšných projektů pro přední nadnárodní i české klienty. Do našeho týmu hledáme energického a pečlivého asistenta či asistentku managementu ...
Talentor Advanced Search je součástí nadnárodní skupiny poskytující služby v oblasti výběru a vyhledávání zaměstnanců a rozvoje lidských zdrojů. Máme za sebou množství úspěšných projektů pro přední nadnárodní i české klienty. Do našeho týmu hledáme energického a pečlivého asistenta či asistentku managementu, který/á se postará o bezproblémový chod naší kanceláře a bude klíčovou podporou pro náš tým. Pokud máte zájem o rozmanitou práci, kde budete mít možnost se rozvíjet a využít své organizační a komunikační schopnosti, pak jste možná právě tím, koho hledáme!

Popis Pracovní Pozice

 • zajištění plynulého chodu kanceláře (včetně objednávek kancelářských potřeb, komunikace s dodavateli kanceláře)
 • zodpovědnost za onboarding nových zaměstnanců, včetně přípravy pracovních smluv a dalších dokumentů, jejich integraci do systému a zajištění úvodního školení a podpory
 • obsluha recepce a uvádění návštěv
 • Organizační zajištění různých akcí a setkání
 • administrativní podpora týmu
 • vedení archivu
 • pochůzky

Požadujeme

 • SŠ vzdělání
 • praxe na administrativní pozici výhodou
 • pečlivost, samostatnost, schopnost time managementu a organizace práce
 • komunikativní znalost anglického jazyka
 • dobrá znalost MS Office
 • výborné organizační a komunikační schopnosti
 • spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme

 • výbornou možnost nastartovat kariéru v oblasti lidských zdrojů
 • malý tým lidí nadšených pro svou práci
 • možnost dalšího rozvoje a vzdělávání
 • nástup možný 8/2024
 • 0,5 pracovní úvazek
 • flexibilní pracovní dobu

Fakta o práci

Umístění
Praha
Job-ID
9877
Společnost
Talentor Czech Republic