Area Technical Sales Manager CZ/SK/HU/RO/BG – Polygrafie/tisk

Pro našeho klienta, jedničku na evropském trhu ve výrobě a dodávkách materiálů pro povrchovou úpravu potisku (primerů, krycích a efektových laků pro zákazníky z různých odvětví využívajících produkty firmy v oblasti kartonáže, obalářství, merkantilu, etiket i flexibilních obalů ad.) hledáme Area Sales ...
Pro našeho klienta, jedničku na evropském trhu ve výrobě a dodávkách materiálů pro povrchovou úpravu potisku (primerů, krycích a efektových laků pro zákazníky z různých odvětví využívajících produkty firmy v oblasti kartonáže, obalářství, merkantilu, etiket i flexibilních obalů ad.) hledáme Area Sales Managera pro region Čech, Slovenska, Maďarska, Rumunska a Bulharska.

Popis Pracovní Pozice

Co bude Vaše práce obnášet:
  • Podpora a obsluha stávajících zákazníků v regionu
  • Rozvoj trhu a ochrana stávajícího podnikání v regionu (získávání zákazníků, rozvoj projektů)
  • Technický servis na místě u zákazníků nebo vzdáleně (s podporou technického oddělení)
  • Obchodní a technické řízení prodejců a distribučních partnerů
  • Analýza trhu s cílem rozpoznat nové požadavky trhu, vývoj trhu a trendy v polygrafickém průmyslu (komerční tisk, obaly atd.)
  • Práce na home office a cestování, občasné cesty do centrály

Požadujeme

Co je třeba:
  • Min. ukončené odborné vzdělání (polygrafie)
  • Odborná praxe v polygrafickém nebo podobném průmyslu, klíčová je technická znalost oboru
  • Dobrá znalost angličtiny (a češtiny/slovenštiny)
  • Ochota cestovat
  • Dobré vyjednávací schopnosti, dobré komunikační dovednosti, strukturovanost
  • Samostatnost, osobní zodpovědnost

Nabízíme

Nabízíme:
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Služební telefon, notebook
  • Zajímavé finanční ohodnocení a výkonnový bonus (cca 80% : 20%)
  • Flexibilitu a vlastní organizaci práce
  • Práce na HPP

Požádejte o tuto práci

Fakta o práci

Umístění
Job-ID
9867
Společnost
Talentor Czech Republic

Kontaktní osoba

Zuzana Massabo
Delivery Manager & Senior Consultant