Neurolog Praha - ambulance

Pro našeho klienta, zavedenou soukromou kliniku na Praze 2, poskytující specializovanou ambulantní péči v společně s komplexní rehabilitační péčí, hledáme do 14členného mezioborového týmu lékaře neurologa.

Popis Pracovní Pozice

Nabízíme:
  • Práci v moderním prostředí s plným personálním zajištění vč. sestry
  • Spolupráci na plný nebo částečný úvazek, popř. na dohodu
  • Flexibilitu v požadovaném zaměření Vaší činnosti – možnost specializace podle Vaší preference, rozšíření výkonů, svoboda v preparátech, novinkách, možnost dokoupení vybavení ordinace
  • Velkou flexibilitu z hlediska pracovní doby – vyjdeme Vám maximálně vstříc, bez nočních, bez přesčasů, fungujeme ve dvousměnném provozu, v rámci kterého se dá flexibilně domluvit
  • Atraktivní fin. ohodnocení včetně výkonové složky a ročního bonusu
  • 5 týdnů dovolené a sick days
  • Možnost služebního auta i k soukromému využití
  • Finanční podporu dalšího vzdělávání
  • Příspěvek na ubytování např. na několik nocí týdně pro mimopražské nebo na relokaci
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění

Požadujeme

Co je třeba:
  • Specializovaná způsobilost k výkonu povolání
  • Jazyková vybavenost výhodou (především angličtina)

Nabízíme

Požádejte o tuto práci

Fakta o práci

Umístění
Job-ID
9847
Společnost
Talentor Czech Republic

Kontaktní osoba

Zuzana Massabo
Delivery Manager & Senior Consultant