PLC Programátor

Zaujímate sa o kariérnu príležitosť v oblasti PLC programovania? Pripojte sa k tímu ako PLC Programátor a prispievajte k našim inovatívnym projektom v automobilovom priemysle. Hľadáme vášnivú osobu s technickým prehľadom a schopnosťou riešiť zložité úlohy. Ak sa cítite pripravení na novú výzvu, prečítajte ...
Zaujímate sa o kariérnu príležitosť v oblasti PLC programovania? Pripojte sa k tímu ako PLC Programátor a prispievajte k našim inovatívnym projektom v automobilovom priemysle. Hľadáme vášnivú osobu s technickým prehľadom a schopnosťou riešiť zložité úlohy. Ak sa cítite pripravení na novú výzvu, prečítajte si viac o našej ponuke a požiadavkách nižšie.

Popis Pracovní Pozice

  • Aktívny účastník pri programovaní a údržbe PLC zariadení rôznych výrobcov, vrátane Siemens a Allen Bradley.
  • Účasť na tvorbe a úpravách automatizačných systémov pre riadenie technologických procesov.
  • Podpora pri implementácii nových technológií a optimalizácii existujúcich systémov v priemyselných podmienkach.
  • Diagnostika a riešenie technických problémov súvisiacich s PLC systémami.
  • Zhodnotenie výsledkov funkčných testov a navrhovanie úprav na zlepšenie výkonu.
  • Integrácia PLC s ďalšími riadiacimi systémami výrobných a obslužných zariadení.
  • Spolupráca s internými tímami a externými partnermi pri plánovaní a realizácii projektov.
  • Aktívna podpora dokumentácie vytvorených PLC programov a systémov.
  • Neustále sledovanie nových trendov a technológií v oblasti PLC programovania.
  • Účasť na školeniach a kurzoch pre rozvoj zručností a znalostí v oblasti automatizácie.

Požadujeme

  • Minimálne 2 roky skúseností s programovaním PLC v priemyselných podmienkach.
  • Komunikatívna znalosť anglického jazyka, alebo nemeckého jazyka.
  • Analytické schopnosti a schopnosť riešiť technické problémy.
  • Flexibilita a ochota učiť sa novým veciam.
  • Skúsenosti s integráciou PLC s inými technologickými systémami sú výhodou.
  • Znalosť normatívnej dokumentácie v oblasti automatizácie je výhodou.
  • Certifikácie v oblasti PLC programovania sú vítané.

Nabízíme

  • Flexibilný pracovný režim a možnosť home office podľa dohody.
  • Finančné odmeny a bonusy v závislosti na pracovnom výkone a výsledkoch spoločnosti.
  • Prístup k moderným technológiám a príležitosť na osobný a profesionálny rozvoj.
  • Zdravotná starostlivosť a športové aktivity podporované firemným programom.
  • Firemné akcie a teambuildingové aktivity na podporu kolektívnej súdržnosti.
  • Možnosť vzdelávania a školení podľa individuálnych potrieb a záujmov.
  • Stravovací paušál a benefity pre zamestnancov pri osobných a rodinných udalostiach.
  • Firemné dovolené a podpora pri záujmových aktivitách mimo pracovného prostredia.

Požádejte o tuto práci

Does this job fit your talents and seem right for you? Don't hesitate to apply online now.

Fakta o práci

Umístění
zahraničí / Slovensko
Job-ID
9834
Společnost
Talentor Czech Republic

Kontaktní osoba

Emp Cz Radim Kycerka
Branch Manager Ostrava