Specialista pro zajištění technologie a kvality

Pro našeho klienta, jednoho z předních hráčů ve svém oboru, hledáme zkušeného TECHNOLOGA. Připojte se k týmu této úspěšné a dynamické společnosti, která si zakládá na kvalitní výrobě a inovacích. Tato společnost je držitelem certifikací ISO 9001 a ISO 14001.

Popis Pracovní Pozice

  • Dodržování a monitorování procesů v souladu s HACCP.
  • Tvorba a aktualizace technologických postupů, které minimalizují rizika a zajišťují kvalitu výrobků.
  • Pečlivá kontrola a tvorba dokumentace v souladu s legislativními požadavky.
  • Účast na zákaznických auditech a aktivní spolupráce s ostatními kolegy při implementaci nápravných opatření.
  • Školení zaměstnanců.
  • Plánování a kontrola sanitací technologií.
  • Koordinace a sledování akčních plánů ve spolupráci s ostatními odděleními.
  • Řízení a zlepšování systému hodnocení kvality finálního výrobku.
  • Spolupráce na projektech a podpora týmu v oblasti kvality a bezpečnosti výrobku.
  • Úzká spolupráce s vedoucím výroby.

Požadujeme

  • Praxe na obdobné pozici nejméně 5 let (Technolog, Inženýr kvality…).
  • Znalost systémů a standardů kvality v oblasti výroby potravin.
  • VŠ, nebo SŠ vzdělání.
  • Schopnost pracovat samostatně, spolehlivost.

Nabízíme

  • Adekvátní mzdové ohodnocení.
  • Možnost zaměstnání ve stabilní a dynamicky rostoucí společnosti.
  • Možnost seberealizace a velká míra samostatné práce.
  • Smlouva na dobu neurčitou.
  • Nástup do zaměstnání dle dohody – možný také ihned.

Požádejte o tuto práci

Fakta o práci

Umístění
kraj Ústecký
Job-ID
9821
Společnost
Talentor Czech Republic

Kontaktní osoba

Emp Cz Radim Kycerka
Branch Manager Ostrava