Otorinolaryngolog (ORL)

Pro našeho klienta, nově vznikající ambulanci v oboru otorinolaryngologie nyní hledáme nového kolegu / kolegyni, atestovaného lékaře ORL. Tato pracovní pozice vám může nabídnout work-life balance díky jednosměnnému provozu a provozu bez služeb a přesčasů. Můžete se zde realizovat a přinášet nové nápady ...
Pro našeho klienta, nově vznikající ambulanci v oboru otorinolaryngologie nyní hledáme nového kolegu / kolegyni, atestovaného lékaře ORL. Tato pracovní pozice vám může nabídnout work-life balance díky jednosměnnému provozu a provozu bez služeb a přesčasů. Můžete se zde realizovat a přinášet nové nápady. Pokud hledáte příležitost k profesnímu růstu a zapojení do inovativního projektu, pak jste na správném místě!

Popis Pracovní Pozice

  • Diagnostika a léčba ušních, nosních a krčních chorob u dětí i dospělých.
  • Rozšíření služeb o oblast spánkové medicíny.
  • Moderně vybavené pracoviště s plným rozsahem ambulantní péče.
  • Plná podpora a vedení od zkušeného garanta pracoviště.
  • Možnost účasti na odborných kurzech a dalším vzdělávání.

Požadujeme

  • Vzdělání v oboru ORL, nejlépe na úrovni L3, možno také na úrovni L2.
  • Empatie a schopnost přizpůsobit se různorodým situacím.
  • Bezúhonnost a zachování etických standardů v oboru.
  • Zájem o neustálé učení a profesní rozvoj.
  • Ochota využívat nové terapeutické postupy.

Nabízíme

  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou.
  • Flexibilní pracovní doba bez služeb.
  • Adekvátní mzdové ohodnocení.
  • Bonusové ohodnocení.
  • 5 týdnů dovolené + 3 dny Sick-days.
  • Zázemí stabilního zaměstnavatele.

Požádejte o tuto práci

Fakta o práci

Umístění
kraj Liberecký
Job-ID
9809
Společnost
Talentor Czech Republic

Kontaktní osoba

Emp Cz Radim Kycerka
Branch Manager Ostrava