Lekár - plný/čiastočný úväzok, žiadne služby!

Pre nášho klienta, renomovanú súkromnú kliniku s pôsobnosťou v Českej republike aj v zahraničí, hľadáme odborného lekára. Táto jedinečná pracovná príležitosť ponúka nielen plný alebo čiastočný úväzok, ale aj flexibilitu a možnosť pracovať bez služieb. Pridajte sa k tímu profesionálov a otvorte si cestu ...
Pre nášho klienta, renomovanú súkromnú kliniku s pôsobnosťou v Českej republike aj v zahraničí, hľadáme odborného lekára. Táto jedinečná pracovná príležitosť ponúka nielen plný alebo čiastočný úväzok, ale aj flexibilitu a možnosť pracovať bez služieb. Pridajte sa k tímu profesionálov a otvorte si cestu k novým výzvam a profesionálnemu rastu.

Popis Pracovní Pozice

Vhodná oblasť špecializácie:
  • Anestéziológia a intenzívna medicína.
  • Neurológia.
  • Ortopédia.
  • Traumatológia.
Náplň práce:
  • Vykonávanie minimálne invazívnych a endoskopických zákrokov na chrbtici.
  • Kontrola zákrokov pomocou röntgenového C ramena/USG a videonavigácie.
  • Poskytovanie komplexnej zdravotnej starostlivosti pri intervenčnej liečbe bolesti chrbta.
  • Spolupráca s multidisciplinárnym tímom špecialistov.
  • Diagnostikovanie a určovanie vhodnej terapie pre pacientov s bolesťou chrbta.
  • Aktívna účasť na výskumných projektoch v oblasti liečby bolesti.
  • Sledovanie a hodnotenie účinnosti zavedených liečebných postupov.
  • Neustále sledovanie nového vývoja v tejto oblasti a uplatňovanie moderných liečebných metód.

Požadujeme

  • Odborná kvalifikácia minimálne na úrovni 1 v príslušnom odbore.
  • Spôsobilosť na výkon lekárskej praxe podľa zákona 95/2004 Z. z. (ČR).
  • Bezúhonnosť a dodržiavanie etických noriem v odbore.
  • Schopnosť prispôsobiť sa rôznym situáciám s empatiou a ústretovým prístupom.
  • Aktívne komunikačné schopnosti v anglickom jazyku na úrovni B2.

Nabízíme

  • Ponúkame flexibilné pracovné podmienky: pracovný čas podľa vašich potrieb vrátane možnosti práce na čiastočný úväzok. Jednozmennú prevádzku bez služieb, ktorá poskytuje lepšiu rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom.
  • Motivujúce finančné ohodnotenie.
  • Podporu pri odbornom rozvoji: Možnosť aktívnej účasti na medzinárodných kongresoch, kurzoch a seminároch. Finančná podpora vzdelávania v hodnote 500 000 Kč počas 3 až 5 rokov, zameraná na získanie certifikátu v oblasti algeziológie.
  • Výhody pre váš osobný život: Podpora v prípade potreby zmeny bydliska vrátane príspevku na dochádzanie. 4-dňový pracovný týždeň pre lepšiu rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom. 6 týždňov dovolenky na zabezpečenie odpočinku a načerpania nových síl.
  • Rozvoj kariéry: možnosť aktívne sa zapojiť do prednáškovej a publikačnej činnosti. Zázemie v stabilnej sieti špecializovaných oddelení.
  • Nástup ihneď alebo po dohode: flexibilita pri nástupe do práce podľa vašich individuálnych potrieb.

Požádejte o tuto práci

Does this job fit your talents and seem right for you? Don't hesitate to apply online now.

Fakta o práci

Umístění
zahraničí / Slovensko
Job-ID
9776
Společnost
Talentor Czech Republic

Kontaktní osoba

Emp Cz Radim Kycerka
Branch Manager Ostrava