Metrológ

Pripojte sa k nášmu tímu ako metrológ a objavte svet presného merania v automobilovom priemysle. Spolu tvoríme základ pre kvalitu a presnosť, na ktorú sa môžu spoľahnúť naši klienti.

Popis Pracovní Pozice

  • Sledovanie a údržba meradiel, kalibračných prípravkov a šablón s dôrazom na ich spoľahlivosť a presnosť.
  • Plánovanie a stanovenie priorít pre kalibrácie podľa potrieb výroby.
  • Zabezpečenie externých kalibrácií meradiel a prípravkov a komunikácia s dodávateľmi.
  • Hodnotenie výsledkov kalibrácií a zhodnotenie vhodnosti meradiel pre ďalšie použitie.
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami na optimalizácii procesov a zabezpečenie kvality produktov.
  • Vytváranie a udržiavanie dokumentácie podľa platných predpisov a noriem.
  • Školenie užívateľov meradiel a poskytovanie podpory pri používaní technickej dokumentácie.
  • Aktívne monitorovanie stavu meradiel a včasné odhaľovanie možných problémov.

Požadujeme

  • Minimálne ročná skúsenosť v oblasti metrológie.
  • Technické myslenie a schopnosť riešiť praktické problémy.
  • Komunikatívna znalosť slovenského jazyka.
  • Schopnosť komunikovať v anglickom jazyku na úrovni umožňujúcej prácu s dokumentáciou.
  • Flexibilita a ochota cestovať podľa potreby.
  • Schopnosť práce s počítačom a skúsenosti s MS Office.
  • Dobrá organizačná schopnosť a schopnosť pracovať samostatne aj v tíme.
  • Znalosť systému MSA a štatistického riadenia procesov (SPC) je výhodou.

Nabízíme

  • Flexibilný pracovný režim a možnosť home office podľa dohody.
  • Finančné odmeny a bonusy v závislosti na pracovnom výkone a výsledkoch spoločnosti.
  • Prístup k moderným technológiám a príležitosť na osobný a profesionálny rozvoj.
  • Zdravotná starostlivosť a športové aktivity podporované firemným programom.
  • Firemné akcie a teambuildingové aktivity na podporu kolektívnej súdržnosti.
  • Možnosť vzdelávania a školení podľa individuálnych potrieb a záujmov.
  • Stravovací paušál a benefity pre zamestnancov pri osobných a rodinných udalostiach.
  • Firemné dovolené a podpora pri záujmových aktivitách mimo pracovného prostredia.

Požádejte o tuto práci

Does this job fit your talents and seem right for you? Don't hesitate to apply online now.

Fakta o práci

Umístění
Bratislava, SK
Job-ID
9825
Společnost
Talentor Czech Republic

Kontaktní osoba

Emp Cz Radim Kycerka
Branch Manager Ostrava