Priemyselný inžinier / Technológ

Pre nášho klienta, spoločnosť pôsobiacu v atraktívnom odvetví automobilového priemyslu, v súčasnosti hľadáme posily. Ak hľadáte výzvu v technickej oblasti, nebojíte sa komunikovať v anglickom jazyku, môžete nám pomôcť posunúť naše výrobné procesy k maximálnej efektivite.

Popis Pracovní Pozice

  • Vytvárať a optimalizovať výrobné procesy s cieľom zvýšiť efektivitu práce, eliminovať nezhodné diely a zvýšiť bezpečnosť.
  • Spolupráca s tímom na vývoji dvoch technológií (montáž a penovanie).
  • Úzka spolupráca s dodávateľmi linky vo fáze pred vývojom.
  • Nastavenie a optimalizácia montážnej linky v spolupráci s procesným inžinierom v sériovej fáze.
  • Systematické odstraňovanie chýb a porúch vrátane overovania nastavenia a vyhodnocovania štatistík.
  • Spolupráca s údržbármi a programátormi pri mechanických a programových úpravách.
  • Návrh a optimalizácia procesov.

Požadujeme

  • Vzdelanie v technickom odbore (SŠ, VŠ) - elektrotechnika, strojárstvo.
  • Skúsenosti na podobnej pozícii v automobilovom priemysle - veľká výhoda.
  • Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni (B2) alebo nemeckého jazyka.
  • Znalosť noriem ISO TS 16 949 a ISO 14001.
  • Schopnosť pracovať samostatne, ale aj v tíme.
  • Záujem o nové technologické smery a ochota aktívne ich prijímať do pracovného procesu.

Nabízíme

  • Možnosť home office (až 10 dní/mesiac) - na základe individuálnej dohody.
  • Príspevok na stravu.
  • Finančný bonus v závislosti od dĺžky zamestnania a výkonnosti spoločnosti.
  • Vianočný bonus.
  • Príspevok na dochádzanie.
  • Odmeny pri pracovných a životných jubileách.
  • Firemné podujatia rôzneho charakteru (športové, spoločenské).

Požádejte o tuto práci

Does this job fit your talents and seem right for you? Don't hesitate to apply online now.

Fakta o práci

Umístění
Bratislava, SK
Job-ID
9772
Společnost
Talentor Czech Republic

Kontaktní osoba

Emp Cz Radim Kycerka
Branch Manager Ostrava