Projektový Manažer v oblasti R&D

Hledáme zkušeného projektového manažera do vývojového týmu. Pokud máte zkušenosti s řízením projektů a s vývojem produktů, budeme rádi, pokud nám zašlete svůj životopis v anglickém jazyce. Připojte se a buďte součástí inovativního týmu, který pohání pokrok.

Popis Pracovní Pozice

  • Řízení R&D projektů od konceptuální fáze až po předání projektu do výroby.
  • Vedení týmu inženýrů a specialistů na simulace (mechanických i elektrických).
  • Plánování, koordinace, organizace a úspěšné vedení týmu a projektů.
  • Komunikaci s interními i externími stakeholdery.
  • Pravidelná prezentace pokroků na projektu směrem k vedení společnosti.

Požadujeme

  • VŠ vzdělání nejlépe technického směru.
  • 3-5 let zkušeností v projektovém řízení, výhodou jsou zkušenosti s vedením týmu.
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (B2 a výše).
  • Schopnost efektivní komunikace a řízení týmu.
  • Schopnost rozhodovat se na základě analýz a relevantních dat.

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Příspěvek na dojíždění (dle individuální dohody).
  • Benefitní systém Cafeteria.
  • Možnost občasného Home Office.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Příspěvek na stravování.

Požádejte o tuto práci

Fakta o práci

Umístění
kraj Zlínský
Job-ID
9764
Společnost
Talentor Czech Republic

Kontaktní osoba

Emp Cz Radim Kycerka
Branch Manager Ostrava