Rozpočtář/ka

Naším klientem je přední středoevropská stavební společnost, která patří pod renomovanou stavební skupinu s více než 80 lety zkušeností. Společnost je mezinárodním hráčem s decentralizovanou organizační strukturou, což jí umožňuje flexibilně reagovat na potřeby klientů v různých regionech a rozvíjet ...
Naším klientem je přední středoevropská stavební společnost, která patří pod renomovanou stavební skupinu s více než 80 lety zkušeností. Společnost je mezinárodním hráčem s decentralizovanou organizační strukturou, což jí umožňuje flexibilně reagovat na potřeby klientů v různých regionech a rozvíjet své týmy správným směrem. Svůj úspěch staví na skvělých lidech, kvalitě práce a dodržování termínů. Na pozici Rozpočtáře/ky budete hrát klíčovou roli při zpracování kalkulací, tvorbě cenových nabídek a podkladů pro realizaci velkých silničních projektů. Svým umem přispějete úspěchu společnosti a zároveň pozitivně ovlivníte rozvoj svého města a kraje.

Popis Pracovní Pozice

Co Vás v dané pozici čeká?
  • Zpracování kalkulací a cenových nabídek
  • Kontrola výkazů výměr dle projektové dokumentace
  • Tvorba harmonogramu stavby
  • Poptávky subdodavatelů, materiálu a vyhodnocení nabídek
  • Sestavování nabídek do veřejných soutěží
  • Příprava podkladů pro realizaci

Požadujeme

Co do Vás očekáváme?
  • SŠ vzdělání v oboru stavebnictví
  • praxe ve stavebnictví a kalkulacích jako rozpočtář, či přípravář
  • ochota učit se, rozvíjet svůj potenciál do budoucna
  • AJ či NJ výhodou

Nabízíme

Co Vám může náš klient nabídnout?
  • Nadstandardní finanční ohodnocení a roční prémie
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Možnost užívání služebních automobilů pro soukromé účely
  • Produkty pro aktivní trávení volného času
  • Výhody při nákupu u obchodních partnerů a zvýhodněné podmínky na pořízení a servis osobních automobilů
Staňte se součástí úspěšné stavební rodiny! Zaujala vás naše nabídka, nebo se o ní chcete dozvědět více? Dejte mi vědět na níže uvedených kontaktních údajích.

Požádejte o tuto práci

Does this job fit your talents and seem right for you? Don't hesitate to apply online now.

Fakta o práci

Umístění
Praha
Job-ID
9727
Společnost
Talentor Czech Republic

Kontaktní osoba

Milan jirousek
Senior Consultant