Junior Advokát

Pro prestižní nezávislou právnickou kancelář hledáme juniorního advokáta/advokátku s německým jazykem. Chcete pracovat pro moderní rozvíjející se advokátní kancelář, která poskytuje komplexní právní služby klientům v oblasti obchodního práva?Hledáme šikovného kolegu/kolegyni, který zapadne do podporujícího ...
Pro prestižní nezávislou právnickou kancelář hledáme juniorního advokáta/advokátku s německým jazykem. Chcete pracovat pro moderní rozvíjející se advokátní kancelář, která poskytuje komplexní právní služby klientům v oblasti obchodního práva?Hledáme šikovného kolegu/kolegyni, který zapadne do podporujícího a přátelského kolektivu s otevřenou komunikací!

Popis Pracovní Pozice

Požadujeme

  • orientace v obchodním právu (ideálně 1–2 roky zkušenosti)
  • komunikativní znalost německého jazyka (ideálně C1)
  • pečlivost, zodpovědnost, loajalitu a spolehlivost
  • odpovídající komunikační dovednosti
  • chuť učit se novým věcem

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • prostor pro seberealizaci a možnost profesního růstu
  • odborný rozvoj a jazykové kurzy
  • základní složku mzdy a nadstandardní bonusové ohodnocení dle vykonané práce

Požádejte o tuto práci

Fakta o práci

Umístění
Job-ID
9712
Společnost
Talentor Czech Republic

Kontaktní osoba

Andrea vokrouhlikova
Senior Consultant