Linux Administrátor

Máte před sebou pozici administrátora systémů řízení letového provozu, kde budete zodpovědní za údržbu a servis informačních systémů zaměřených na řízení letového provozu a zpracování radiolokačních informací. Vaše náplň práce zahrnuje následující činnosti:

Popis Pracovní Pozice

  • Návrh řešení systému dohledu a diagnostiky.
  • Administrace LAN/WAN s pokročilými znalostmi.
  • Podpora a údržba stávajícího software.
  • Spolupráce při analýze požadavků zákazníka, tvorbě specifikací a technického designu.
  • Implementace nových softwarových modulů.
  • Testování jednotlivých částí software.
  • Instalace, diagnostika a opravy hardware.
  • Spolupráce s projektovým týmem při implementaci produktů.
  • Školení zákazníků.

Požadujeme

  • Středoškolské nebo vysokoškolské technické vzdělání.
  • Minimálně 2 roky praxe.
  • Pokročilou znalost UNIX/Linux a schopnost jeho administrace.
  • Pokročilou znalost administrace LAN/WAN.
  • Analytické a logické myšlení, kreativitu a zodpovědnost.
  • Znalost programování a tvorby skriptů je výhodou.
  • Orientace v problematice ATM a C2 je velkou výhodou.
  • Ochotu se dále vzdělávat.

Nabízíme

  • Možnost pracovat na zajímavých projektech a prostor pro realizaci vlastních nápadů.
  • Příležitost podílet se na unikátních projektech.
  • Práci v inspirativním kolektivu zkušených profesionálů s odbornými certifikacemi.
  • Zkušenosti z dlouholeté a stabilní společnosti s více než 20letou historií na trhu IT.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost občasného home office, 5 týdnů dovolené.
  • Den volna na dobrovolnické aktivity.
  • Podporu pro váš další rozvoj a vzdělávání.
  • Širokou škálu benefitů podle vašich preferencí, jako jsou sportovní aktivity, kulturní zážitky, cestování a stravenkový paušál.
  • Účast na skvělých teambuildingových akcích a jiných společných aktivitách.

Požádejte o tuto práci

Fakta o práci

Umístění
Job-ID
9677
Společnost
Talentor Czech Republic

Kontaktní osoba

Emp Cz Jakub Studenovský
IT Recruitment Consultant