Vedoucí elektroinženýrských projektů

Chcete se stát součástí inovativního týmu v jedné z nejzajímavějších průmyslových firem regionu? Obsazujeme pozici VEDOUCÍ ELEKTROINŽENÝRSKÝCH PROJEKTŮ pro přední průmyslovou společnost působící na českém i německém trhu. Vaší zodpovědností bude vést naprosto klíčový projekt z pohledu elektroinženýra ...
Chcete se stát součástí inovativního týmu v jedné z nejzajímavějších průmyslových firem regionu? Obsazujeme pozici VEDOUCÍ ELEKTROINŽENÝRSKÝCH PROJEKTŮ pro přední průmyslovou společnost působící na českém i německém trhu. Vaší zodpovědností bude vést naprosto klíčový projekt z pohledu elektroinženýra, úzce spolupracovat v rámci projektového týmu s kolegy a denně komunikovat v anglickém jazyce zejména se zahraničním dodavatelem. Pokud jsme vás zaujali, čtěte prosím dále!

Popis Pracovní Pozice

  • Odpovědnost za přípravu a implementaci elektro-systémů dle platné legislativy a technických norem.
  • Kontrola a schvalování elektro dokumentace předkládané dodavateli, návrhy korekcí a změn.
  • Zajištění souladu dokumentace s firemními standardy a národními předpisy.
  • Spolupráce s nákupním oddělením a dodavateli při zajišťování kvality elektrických zařízení.
  • Koordinace s inženýry automatizace na správné implementaci řídicích systémů.
  • Podpora stavebního týmu a inženýrský dozor nad provedením projektů dle schválené dokumentace.
  • Vedení podřízených pracovníků a řízení týmu dodavatelů.

Požadujeme

  • Technické vzdělání v oboru elektro, minimálně SŠ, VŠ výhodou.
  • Oprávnění č. 194/2022 Sb. (býv. vyhl. 50/1978 Sb.), minimálně dle §5 (osoba znalá); nejlépe však § 9 (revizní technik).
  • Zkušenosti s inženýrskou činností na elektrických zařízeních – podmínkou.
  • Schopnost pracovat v multi-funkčních a projektových týmech.
  • Znalost anglického jazyka, zejména technická angličtina.

Nabízíme

  • Měsíční prémie.
  • Roční bonusy.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Dotované stravování ve vlastním stravovacím zařízení.
  • Možnost bezúročné půjčky.
  • Sleva na výrobky zaměstnavatele.
  • Finanční odměna za odběry krve.
  • Finanční odměny u příležitosti životních a pracovních jubileí.
  • Programy na podporu zdravého životního stylu.

Facts about the job

Location
kraj Ústecký
Job-ID
9895
Company
Talentor Czech Republic

Contact person

Emp Cz Radim Kycerka
Branch Manager Ostrava