Daňový specialista

Hledáme odborníka na pozici daňového specialisty/ky do dynamicky rostoucí společnosti působící v oblasti výroby stavebních materiálů. Pokud máte zájem podílet se na strategických daňových rozhodnutích a optimalizacích, jste právě tím, koho hledáme.

Popis Pracovní Pozice

  • Příprava a vedení daňové dokumentace a reportů.
  • Tvorba a realizace strategií daňové optimalizace.
  • Příprava finančních dokumentů pro interní i externí účely.
  • Spolupráce s externími daňovými poradci.
  • Práce s ERP systémy a specializovanými softwary pro daňové procesy.
  • Účast na správě majetku společnosti.
  • Monitorování a interpretace změn v daňové legislativě.
  • Provádění daňových auditů a spolupráce s externími auditory.
  • Analýza a plánování daňových postupů.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru (účetnictví, daně).
  • Angličtina na komunikativní úrovni (psaná i mluvená forma).
  • Zkušenost s ERP systémy (ideálně SAP) a daňovými softwary/portály.
  • Pracovní zkušenosti na obdobné pracovní pozici – účetnictví, daně.

Nabízíme

  • Měsíční prémie.
  • Roční bonusy.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Dotované stravování ve vlastním stravovacím zařízení.
  • Možnost bezúročné půjčky.
  • Sleva na výrobky zaměstnavatele.
  • Finanční odměna za odběry krve.
  • Finanční odměny u příležitosti životních a pracovních jubileí.
  • Programy na podporu zdravého životního stylu.

Facts about the job

Location
kraj Ústecký
Job-ID
9894
Company
Talentor Czech Republic

Contact person

Emp Cz Radim Kycerka
Branch Manager Ostrava