Specialista BOZP a PO ve stavebnictví

Hledáme šikovného kolegu na pozici Specialista BOZP a PO pro projekty ve stavebnictví.

Popis Pracovní Pozice

  • provádění preventivních kontrol BOZP a PO a zavádění nápravných opatření.
  • sledování a implementace legislativních požadavků a změny v oblasti BOZP a PO.
  • školení osob v oblasti BOZP a PO.
  • vytváření bezpečného a bez úrazového prostředí.
  • odpovědnost za vyhledávání a hodnocení rizik a spolupráce při nastavení opatření pro jejich eliminování.
  • spolupráce při vyšetřování incidentů a vedení statistiky úrazovosti.
  • spolupráce při sběru, reportování dat a sdílení informací.

Požadujeme

  • jste odborníkem v prevenci rizik na pracovišti podle Zákona č. 309/2006 Sb.
  • máte Osvědčení „Odborně způsobilá osoba k zajišťování úkolů v prevenci rizik“ dle zákona č. 309/2006 Sb. a „Osvědčení o odborné způsobilosti v požární ochraně“.
  • máte dobré komunikační dovednosti, jste samostatný/á a flexibilní.
  • máte praxi minimálně 5 let v zajišťování BOZP ve stavební firmě.
  • orientujete se v právních předpisech k zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci
  • máte řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • prestižních stavebních projekty.
  • samozřejmostí jsou u nás benefity jako 5 týdnů dovolené, 2 plně hrazené dny zdravotního volna, stravenkový paušál nebo penzijní připojištění.

Facts about the job

Location
Job-ID
9889
Company
Talentor Czech Republic

Contact person

Andrea vokrouhlikova
Senior Consultant