Stavbyvedoucí pro pozemní stavby

Hledáme šikovného kolegu na pozici stavbyvedoucího pro projekty v oblasti pozemních staveb. Jste-li technicky zdatní a chcete získat nebo máte zkušenosti s vedením týmu, pak hledáme právě Vás!

Popis Pracovní Pozice

  • Samostatné řízení svěřené stavby v souladu se smluvními, technickými a legislativními požadavky.
  • Spolupráce s vedením, investory, stavebním dozorem, projektantem a dodavateli.
  • Vytváření harmonogramu stavby a odpovědnost za jeho plnění.
  • Podílení se na výběru dodavatelů a jejich koordinaci.
  • Řízení nákladů, kontrola kvality a řízení BOZP.
  • Zodpovědnost za ekonomické výsledky stavby, kontrola nákladů a výnosů.
  • Vedení a organizace stavby.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ stavební.
  • Praxe v oboru pozemních staveb (autorizace je výhodou).
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Uživatelská znalost MS Office.
  • Silná osobnost s přirozenou autoritou.
  • Zodpovědnost, aktivní a samostatný přístup.

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání v rámci dynamického a perspektivního stavebního odvětví.
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání.
  • Příležitost pracovat na zajímavých projektech.

Facts about the job

Location
kraj Vysočina
Job-ID
9887
Company
Talentor Czech Republic

Contact person

Andrea vokrouhlikova
Senior Consultant