Obchodní Analytik v chemickém průmyslu

Do nově tvořené divize společnosti působící v oblasti obchodu s chemií ve střední a východní Evropě, aktuálně hledáme kandidáta na pozici Obchodního analytika. Naším klientem je inovativní společnost s dlouholetou historií, se závody po celé České republice. Společnost se zaměřuje na vývoj anorganických ...
Do nově tvořené divize společnosti působící v oblasti obchodu s chemií ve střední a východní Evropě, aktuálně hledáme kandidáta na pozici Obchodního analytika. Naším klientem je inovativní společnost s dlouholetou historií, se závody po celé České republice. Společnost se zaměřuje na vývoj anorganických chemikálií, s nízkou uhlíkovou stopou, které přispívají k zelené, udržitelné výrobě a lepšímu dopadu na životní prostředí. Hledáme dynamického a inovativního Obchodního analytika, který se bude podílet na rozjezdu nové divize zaměřené na udržitelnost v chemii. Vzhledem k povaze práce, se zapojíte do chodu celé společnosti a budete mít příležitost přinášet a rychle realizovat nové nápady. Očekává se že během několika měsíců se budete čím dál více zapojovat do obchodní činnosti a posunete se do klasičtější role Obchodního zástupce, či Business Development Managera.

Popis Pracovní Pozice

Co bude Vaším hlavním úkolem?
  • Vyhledávat nové potenciální zákazníky, zejména v oblasti potravinářského, chemického průmyslu a nátěrových hmot.
  • Mapovat trhy ve střední a západní Evropě, zjišťovat poptávku zákazníků a analyzovat informace ohledně trhu.
  • Spolupodílet se na tvorbě obchodní strategie a připravovat půdu na investice.

Požadujeme

Co od Vás očekáváme?
  • Vysokoškolské vzdělání s chemickým zaměřením nebo přírodovědnou školou.
  • Angličtina na komunikativní úrovni.
  • Otevřený, komunikativní, obchodně zaměřený přístup.

Nabízíme

Co Vám nabídneme?
  • Práci v inovativní a flexibilní společnosti, kde máte možnost rychle realizovat své nápady a pomoci udržitelnosti v chemickém průmyslu.
  • Motivující mzdové ohodnocení.
  • Týden dovolené navíc, navyšování dle odpracovaných let, sick days.
  • Práci s českým týmem a pravidelnou komunikaci se zahraničními klienty.
  • Příspěvek na očkování a další benefity.
Pokud Vás zajímá chemie a udržitelnost, máte obchodního ducha a chcete se podílet na rozjezdu nové divize, zašlete nám svůj životopis a staňte se součástí nového projektu!

Does this job fit your talents and seem right for you? Don't hesitate to apply online now.

Facts about the job

Location
kraj Ústecký
Job-ID
9879
Company
Talentor Czech Republic

Contact person

Milan jirousek
Senior Consultant