Elektro Designer

Pro nově otevřený a rostoucí výrobní závod našeho klienta, stabilní rakouské firmy vyrábějící a dodávající kontejnerová řešení pro stavebnictví či dopravu, hledáme Elektro Designera. Závod se nachází na Tachovsku u hranic s Německem.

Popis Pracovní Pozice

  • Aplikace konstrukčních procesů z centrály v Rakousku pro pracoviště v České republice
  • Projektování elektrotechnických systémů a tvorba kusovníků a výrobní dokumentace
  • Příprava 2D a 3D elektrotechnické dokumentace
  • Vyjasnění technických požadavků se zákazníky

Požadujeme

  • Ukončené min. SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • kušenost v oboru vítána
  • Zkušenosti s prací s CAD systémy a E-Plan výhodou
  • Komunikativní angličtina je nutná, němčina výhodou

Nabízíme

  • Zajímavé pracovní prostředí v motivovaném týmu
  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • Nejmodernější pracovní vybavení
  • Možnosti rozvoje v průmyslovém podniku se všemi výhodami rodinné firmy
  • 25 dní dovolené
  • Odměna za doporučení kolegy
  • Další benefity v budoucnu s rozvojem výrobního závodu

Facts about the job

Location
kraj Plzeňský
Job-ID
9871
Company
Talentor Czech Republic

Contact person

Zuzana Massabo
Delivery Manager & Senior Consultant