IT Analytik

Hledáme IT Analytika aplikací v oblasti bankovnictví, jehož hlavní náplní bude identifikace incidentů a řešení technických problémů. Budete provádět podrobné analýzy pro efektivní řešení technických problémů, kromě toho se zaměříte na jejich prevenci.

Popis Pracovní Pozice

Co u nás budete mít na starost:
  • Podrobné zkoumání problémů a incidentů v různých systémech až na úroveň technických detailů
  • Zjišťování příčin problémů a chyb prostřednictvím analýzy logů a databází
  • Předkládání návrhů řešení pro zjištěné problémy
  • Spolupráce s aplikačními správci, vývojáři a externími dodavateli
  • Aktualizace a rozšiřování znalostní báze, včetně tvorby dokumentace
  • Hlavní částí Vaší práce nebude přímý kontakt s uživateli
  • Provádění analýz a doporučování opatření k prevenci budoucích problémů

Požadujeme

Požadavky:
  • Alespoň 1 rok praxe na podobné analytické pozici (a background v testingu nebo správě aplikací)
  • Vynikající analytické myšlení a schopnost podrobně zkoumat problémy
  • Silné komunikační dovednosti a schopnost analyzovat a řešit komplexní technické problémy
  • Znalost SQL a databázových systémů (např. PostgreSQL, MSSQL, Oracle)
  • Zkušenosti s nástroji pro práci s logy (např. Elasticsearch, Kibana, Logstash)
  • Zkušenost s integračními vzory (např. REST, SOAP, messaging)
  • Základní orientace v operačních systémech Windows Server a Linux
  • Výhodou bude zkušenost s Apache Kafka, Openshift, EA

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc, 5 dní zdravotního volna a 5 dní osobního volna
  • Flexibilní pracovní dobu s možností práce z domova
  • Možnost spolupráce se zkušenými kolegy
  • Zajímavou a náročnou práci v dynamickém prostředí
  • Moderní pracovní prostředí, které také nabízí restaurace, fitness, terasu a galerii
  • Přátelskou a neformální pracovní atmosféru, kde se soustředíme na dlouhodobé partnerství a růst zaměstnanců
  • Svobodu být sami sebou bez předsudků a zbytečné byrokracie, s důrazem na nezávislost a dosažení výsledků
  • Možnost investování do produktů zaměstnavatele, včetně nového investičního programu s firemním příspěvkem až do 20 000 Kč ročně
  • Příspěvek 10 000 Kč ročně na zdravotní péči a prevenci
  • Příspěvek 10 000 Kč ročně do Cafeterie
  • Multisport kartu a možnost zapojení do sportovních týmů (cyklistika, fotbal, běh, hokej, plážový volejbal)
  • Teambuildingy a firemní akce, sportovní hry, pravidelná setkání po práci, menší akce organizované kolegy, divadelní představení a přednášky
KONTAKT:Valentina Zimina +420731134081 valentina.zimina@itsearch.cz

Facts about the job

Location
Job-ID
9854
Company
Talentor Czech Republic

Contact person

Talentor CZ Team Valentina Zimina
IT Recruitment Consultant