Vedoucí útvaru přípravy a kalkulace stavebních zakázek

Hledáme zkušeného a motivovaného profesionála na pozici Vedoucí útvaru přípravy a kalkulace stavebních zakázek. Budete zodpovědný za vedení a koordinaci přípravy a kalkulace stavebních zakázek, analýzu nákladů s cílem sestavit celkovou cenovou nabídku projektu pro investora.

Popis Pracovní Pozice

  • Sestavení kompletní cenové nabídky projektu v předvýrobní přípravě.
  • Zajištění kalkulace nákladů zakázek pro investora.
  • Úzká spolupráce s obchodním ředitelem.
  • Vedení menšího týmu specialistů.
  • Příprava stavebních zakázek v řádu miliard ročně (různý typy staveb).

Požadujeme

  • Vzdělání v oboru stavebnictví.
  • Minimálně 6 let zkušeností na podobné pozici či pozici rozpočtáře (pro střední a velké zakázky).
  • Zkušenost s vedením týmu výhodou.
  • Výborné analytické a organizační schopnosti.
  • Znalost práce s kalkulačními a plánovacími nástroji výhodou (např. Kros).

Nabízíme

  • Zajímavé platové ohodnocení a bonusový systém.
  • Skvělý tým kolegů.
  • Možnost získat cenné profesní zkušenosti na velkých stavebních zakázkách.
  • Služební vůz a mnoho dalších benefitů.

Does this job fit your talents and seem right for you? Don't hesitate to apply online now.

Facts about the job

Location
Praha
Job-ID
9843
Company
Talentor Czech Republic

Contact person

Andrea vokrouhlikova
Senior Consultant