Specialista kvality ve stavebnictví (vhodné i pro absolventy)

Hledáme šikovného kolegu s vášní pro kvalitu ve stavebnictví. Pokud jste zkušený/á odborník/ce nebo absolvent VOŠ/VŠ technického směru s pečlivým okem pro detail a chcete získat nové zkušenosti ve stavebnictví, pak je tato pozice právě pro Vás.

Popis Pracovní Pozice

  • Formální kontrola a evidence technologických předpisů a kontrolních a zkušebních plánů.
  • Vedení laboratorních deníků a kontrolních zkoušek na stavbě.
  • Evidence stavebních povolení, předávání stavenišť apod.
  • Shromažďování dokladů o zabudovaných materiálech.
  • Evidence přejímacích protokolů.

Požadujeme

  • VOŠ / VŠ vzdělání technického směru, ideálně se zaměřením na stavby nebo řízení kvality jakosti.
  • Zkušenosti a praxe s uvedenými činnostmi ve stavební firmě výhodou.
  • Pokročilá znalost práce s PC.
  • Komunikační dovednosti, samostatnost, pečlivost a spolehlivost.
  • Řidičský průkaz sk. B.
  • Znalost anglického jazyka výhodou.
  • Pozice je vhodná i pro šikovné absolventy.

Nabízíme

  • Možnost profesního růstu a rozvoje v dynamickém prostředí.
  • Příležitost pracovat na zajímavých a prestižních projektech.

Does this job fit your talents and seem right for you? Don't hesitate to apply online now.

Facts about the job

Location
Praha
Job-ID
9827
Company
Talentor Czech Republic

Contact person

Andrea vokrouhlikova
Senior Consultant