Obchodní manažer

Menší úspěšná společnost, dlouhodobě působící v oblasti komunikačních a síťových technologií se zaměřením na poskytování komplexních služeb (Cisco Gold Partner), která realizovala řadu jedinečných projektů na trhu v ČR hledá posilu na pozici Obchodní manažer.
Menší úspěšná společnost, dlouhodobě působící v oblasti komunikačních a síťových technologií se zaměřením na poskytování komplexních služeb (Cisco Gold Partner), která realizovala řadu jedinečných projektů na trhu v ČR hledá posilu na pozici Obchodní manažer.

Popis Pracovní Pozice

Co by mělo být náplní Vaší práce?
  • Definice obchodní strategie společnosti a její exekuce
  • Vedení týmu obchodníků a řízení prodejních aktivit ve veřejném i v komerčním sektoru klientů
  • Podíl na definici technologické strategie společnosti ve spolupráci s ostatními členy vedení společnosti
  • Akvizice nových zákazníků (v rámci komerčního sektoru)
  • Návrh obchodního plánu společnosti ve spolupráci s Finančním manažerem a zodpovědnost za jeho plnění

Požadujeme

Co byste měl/a ideálně mít a znát?
  • Dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • Praxe z oblasti prodeje, tah na branku, umět najít a oslovit klíčové lidi u zákazníka – management, nákup, IT.
  • Spolehlivost, zodpovědnost a férové jednání vůči kolegům i zákazníkům – zakládáme si na zákaznické spokojenosti.
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Úroveň AJ na komunikační úrovni – B2-C1
  • Znalost MS Office
  • Znalost komunikačních technologií Cisco výhodou.
  • Výhodou je zkušenost s ERP systémy, používáme IS KARAT
  • Ochotu učit se novým věcem a posouvat se

Nabízíme

Co za to nabízíme?
  • Velice atraktivní finanční ohodnocení plus bonusy a řadu zaměstnaneckých benefitů
  • Firemní automobil
  • Průběžné profesní vzdělávání
  • Práci s moderními informačními a komunikačními technologiemi
  • Možnost účasti na unikátních projektech v oblasti působnosti společnosti
  • Možnost osobního a odborného růstu včetně získání osobních certifikací
  • Možnost částečné práce z domova
  • Práci v menším kolektivu odborníků s rodinnou atmosférou
  • Zajímavé teambuildingy a firemní akce

Does this job fit your talents and seem right for you? Don't hesitate to apply online now.

Facts about the job

Location
Praha
Job-ID
9781
Company
Talentor Czech Republic

Contact person

Emp cz jan ruzicka
IT Recruitment Manager