Lekár - plný/čiastočný úväzok, žiadne služby!

Pre nášho klienta, renomovanú súkromnú kliniku s pôsobnosťou v Českej republike aj v zahraničí, hľadáme odborného lekára. Táto jedinečná pracovná príležitosť ponúka nielen plný alebo čiastočný úväzok, ale aj flexibilitu a možnosť pracovať bez služieb. Pridajte sa k tímu profesionálov a otvorte si cestu ...
Pre nášho klienta, renomovanú súkromnú kliniku s pôsobnosťou v Českej republike aj v zahraničí, hľadáme odborného lekára. Táto jedinečná pracovná príležitosť ponúka nielen plný alebo čiastočný úväzok, ale aj flexibilitu a možnosť pracovať bez služieb. Pridajte sa k tímu profesionálov a otvorte si cestu k novým výzvam a profesionálnemu rastu.

Popis Pracovní Pozice

Vhodná oblasť špecializácie:
  • Anestéziológia a intenzívna medicína.
  • Neurológia.
  • Ortopédia.
  • Traumatológia.
Náplň práce:
  • Vykonávanie minimálne invazívnych a endoskopických zákrokov na chrbtici.
  • Kontrola zákrokov pomocou röntgenového C ramena/USG a videonavigácie.
  • Poskytovanie komplexnej zdravotnej starostlivosti pri intervenčnej liečbe bolesti chrbta.
  • Spolupráca s multidisciplinárnym tímom špecialistov.
  • Diagnostikovanie a určovanie vhodnej terapie pre pacientov s bolesťou chrbta.
  • Aktívna účasť na výskumných projektoch v oblasti liečby bolesti.
  • Sledovanie a hodnotenie účinnosti zavedených liečebných postupov.
  • Neustále sledovanie nového vývoja v tejto oblasti a uplatňovanie moderných liečebných metód.

Požadujeme

  • Odborná kvalifikácia minimálne na úrovni 1 v príslušnom odbore.
  • Spôsobilosť na výkon lekárskej praxe podľa zákona 95/2004 Z. z. (ČR).
  • Bezúhonnosť a dodržiavanie etických noriem v odbore.
  • Schopnosť prispôsobiť sa rôznym situáciám s empatiou a ústretovým prístupom.
  • Aktívne komunikačné schopnosti v anglickom jazyku na úrovni B2.

Nabízíme

  • Ponúkame flexibilné pracovné podmienky: pracovný čas podľa vašich potrieb vrátane možnosti práce na čiastočný úväzok. Jednozmennú prevádzku bez služieb, ktorá poskytuje lepšiu rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom.
  • Motivujúce finančné ohodnotenie.
  • Podporu pri odbornom rozvoji: Možnosť aktívnej účasti na medzinárodných kongresoch, kurzoch a seminároch. Finančná podpora vzdelávania v hodnote 500 000 Kč počas 3 až 5 rokov, zameraná na získanie certifikátu v oblasti algeziológie.
  • Výhody pre váš osobný život: Podpora v prípade potreby zmeny bydliska vrátane príspevku na dochádzanie. 4-dňový pracovný týždeň pre lepšiu rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom. 6 týždňov dovolenky na zabezpečenie odpočinku a načerpania nových síl.
  • Rozvoj kariéry: možnosť aktívne sa zapojiť do prednáškovej a publikačnej činnosti. Zázemie v stabilnej sieti špecializovaných oddelení.
  • Nástup ihneď alebo po dohode: flexibilita pri nástupe do práce podľa vašich individuálnych potrieb.

Does this job fit your talents and seem right for you? Don't hesitate to apply online now.

Facts about the job

Location
zahraničí / Slovensko
Job-ID
9776
Company
Talentor Czech Republic

Contact person

Emp Cz Radim Kycerka
Branch Manager Ostrava