Aplikační podpora/L2 support

Náš klient spravuje a provozuje největší datovou a komunikační síť pokrývající celé území České republiky. Zajišťuje také mezinárodní servis, a to jak pro domácí, tak i pro zahraniční poskytovatele služeb. Své produkty nabízí především různým telekomunikačním operátorům, kteří s jejich pomocí zajišťují ...
Náš klient spravuje a provozuje největší datovou a komunikační síť pokrývající celé území České republiky. Zajišťuje také mezinárodní servis, a to jak pro domácí, tak i pro zahraniční poskytovatele služeb. Své produkty nabízí především různým telekomunikačním operátorům, kteří s jejich pomocí zajišťují služby pro koncové zákazníky.

Popis Pracovní Pozice

  • Provoz, monitoring a správa svěřených aplikací
  • Monitoring procesů, oprávnění, zálohování, dostupnosti
  • Správa sond externího monitoringu, využití dohledových nástrojů Icinga, Grafana
  • Instalace a aktualizace softwarových dávek na jednotlivá prostředí (v rámci Release a Deploy managementu)
  • Diagnostika a řešení provozních problémů (v rámci Incident a Problem managementu)
  • Poskytování podpory interním uživatelům
  • Tvorba a udržování aktuální provozní dokumentace
  • Spolupráce s vývojovým týmem / externími dodavateli při řešení problémů a optimalizace provozu aplikace
  • Rozsah podpory 5x8 + onCall pohotovost mimo pracovní dobu

Požadujeme

V současné chvíli se obsazuje několik pozic na různé platformy, proto se požadavky na každou pozici liší. Více informací o požadavcích na pozici Vám rádi pošleme.

Nabízíme

  • Atraktivní pracovní příležitost v rámci rozsáhlého projektu v oblasti telekomunikací.
  • Možnost aktivní účasti na rozvoji telekomunikační infrastruktury a na plnění našich ambiciózních cílů.
  • Skvělou příležitost pro osobní a profesionální růst.
  • Možnost spolupráce s odborníky v oboru a získávání nových a zajímavých zkušeností.
  • Motivující finanční ohodnocení.
  • Možnost hybridní formy práce s kanceláří v Praze 9.
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody a benefity, včetně pružné pracovní doby, mobilního telefonu s neomezenými voláními a daty, Multisport karty, 5 týdnů dovolené, sick days, příspěvku na internet a dalších výhod.

Facts about the job

Location
Job-ID
9767
Company
Talentor Czech Republic

Contact person

Emp Cz Jakub Studenovský
IT Recruitment Consultant