Senior Financial Controller

Naším klientem je česká cestovní kancelář, která je součástí silné a stabilní německé skupiny a jejich divize cestovního ruchu. Aktuálně hledáme nového kolegu do týmu finančního controllingu a finančního řízení. Na této pozici budete tvořit klíčovou podporu pro vedení společnosti a jejich rozhodnutí ...
Naším klientem je česká cestovní kancelář, která je součástí silné a stabilní německé skupiny a jejich divize cestovního ruchu. Aktuálně hledáme nového kolegu do týmu finančního controllingu a finančního řízení. Na této pozici budete tvořit klíčovou podporu pro vedení společnosti a jejich rozhodnutí, ovlivníte směřování společnosti a její úspěch. Naskýtá se Vám jedinečná příležitost stát se součástí úspěšného týmu jedné z největších českých cestovních kanceláří.

Popis Pracovní Pozice

  • Úzká spolupráce s businessem. Na základě jejich potřeb budete tvořit finanční opatření, s cílem zlepšit finanční výkonnost společnosti.
  • Vytváření rozpočtů a struktury nákladů. Příprava měsíčních reportů, předpovědí a analýz pro jednotlivá oddělení.
  • Hodnocení ziskovosti a výkonnosti regionu a prodejních kanálů.
  • Pravidelný i ad hoc reporting, tvorba obchodních prezentací a analýz dat pro management a CEO. Budete se aktivně účastnit porad managementu.
  • Realizace finančních opatření a plánů s cílem maximalizovat trvalý růst.
  • Koordinace finančního řízení s dalšími kolegy v regionu Východní Evropy (CZ, SK, PL, HU, RO).
  • Zajištění plné shody společnosti se zákony a účetními standardy.
  • Zastupování vedoucí finančního řízení v době její nepřítomnosti.

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru ekonomie a praxi v oblasti finančního řízení.
  • Vynikající účetní dovednosti a znalost daňového systému.
  • Silné analytické schopnosti – schopnost analyzovat finanční data a identifikovat trendy a příležitosti.
  • Vynikající prezentační dovednosti.
  • Angličtinu na úrovni minimálně B2.
  • Velmi pokročilou znalost MS Excel, schopnost používat nástroje finančního modelování a prognózování.

Nabízíme

  • Práci v největší cestovní skupině ve Střední Evropě s podporou nadnárodního koncernu.
  • Vzdělávání, profesní rozvoj, možnost kariérního posunu.
  • Týden dovolené navíc a Sickdays.
  • Slevy na zájezdy, letenky a další výhody z oblasti cestovního ruchu.
  • Výhodné tarify od našeho mobilního operátora, zvýhodněné nabídky bankovních balíčků a další.
  • Možnost občasné práce z domova.
  • Skvělé kolegy, kteří se rádi setkávají i mimo pracovní dobu.
Zaujala vás naše nabídka, nebo se o ní chcete dozvědět více? Dejte mi vědět na níže uvedených kontaktních údajích.

Does this job fit your talents and seem right for you? Don't hesitate to apply online now.

Facts about the job

Location
Praha
Job-ID
9720
Company
Talentor Czech Republic

Contact person

Milan jirousek
Senior Consultant