KYC Analyst with Polish

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost působící v oblasti bankovnictví hledáme nového člena týmu na pozici: Relationship Manager.

Popis Pracovní Pozice

  • Procesování případů kontrol KYC, AML, Due Diligence.
  • Uvítání nových klientů a následné pravidelné revize jejich dokumentů.
  • Průběžné analýzy procesů a hledání cest pro jejich zlepšení.
  • Aktualizace vědomostí a přehledu v oblasti KYC, aplikace novinek do procesů.
  • Online komunikace s klienty.

Požadujeme

  • Zkušenost v oblasti KYC a/nebo onboardingu klientů.
  • Flexibilita a schopnost rychle se orientovat ve změnách.
  • Orientace na výsledek a motivace pro hledání nových řešení.
  • Schopnost práce v týmu.
  • Znalost anglického a polského jazyka.

Nabízíme

  • Práce v multikulturním prostředí.
  • Motivující fixní ohodnocení.
  • Bonusová složka dle osobních výkonů.
  • Příspěvky na pojištění, nadstandardní zdravotní péče.
  • Kontinuální vzdělávání a prostor přispět svými nápady.

Facts about the job

Location
Job-ID
9493
Company