Příležitost pro manažery: Vedení klinik v oboru zdravotnictví!

Pro síť soukromých zdravotnických klinik specializovaných na léčbu chronických bolestí hledáme motivovaného a zkušeného manažera/ku. Tato role zahrnuje řízení provozu a koordinaci týmů na klinikách v regionu Čechy. Pokud máte zájem o dynamickou a zodpovědnou pozici v oblasti zdravotnictví, neváhejte ...
Pro síť soukromých zdravotnických klinik specializovaných na léčbu chronických bolestí hledáme motivovaného a zkušeného manažera/ku. Tato role zahrnuje řízení provozu a koordinaci týmů na klinikách v regionu Čechy. Pokud máte zájem o dynamickou a zodpovědnou pozici v oblasti zdravotnictví, neváhejte a přihlaste se.

Popis Pracovní Pozice

  • Koordinace a řízení denní operativy zdravotnických zařízení ve svěřeném regionu.
  • Plánování a organizace práce personálu s důrazem na efektivitu a kvalitu.
  • Monitorování a hodnocení výkonnosti klinik a identifikace oblastí pro zlepšení.
  • Řízení procesů přijímání a propouštění zaměstnanců a nábor nových kolegů.
  • Spolupráce s HR oddělením na tvorbě pracovních podmínek a job descriptions.
  • Zajištění a organizace vzdělávání a rozvoje zaměstnanců.
  • Pravidelná komunikace s ostatními odděleními a externími partnery.
  • Implementace a dodržování standardů zdravotnického provozu a předpisů.
  • Řízení a kontrola dodavatelských smluv a objednávek materiálů a vybavení.
  • 2 dny / týden fyzické přítomnosti na centrálním pracovišti (Praha). Dále návštěvy spádových klinik v regionu a home-office.

Požadujeme

  • Zkušenosti z obdobné pracovní pozice (řízením sítě klinik) velkou výhodou.
  • Zkušenosti s řízením týmu a koordinací procesů v oblasti zdravotnictví.
  • Silné organizační schopnosti a schopnost komunikovat efektivně na všech úrovních.
  • Ukončené VŠ vzdělání.
  • Pokročilá znalost MS Office, zejména Excelu.
  • Přátelské vystupování, flexibilita, ochota cestovat, asertivita a empatie.
  • Znalost anglického jazyka výhodou, nikoliv podmínkou.

Nabízíme

  • Adekvátní mzdové ohodnocení.
  • 13. plat (2x ročně bonus ve výši 1 platu).
  • 5 týdnů dovolené.
  • Multisport Karta.
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění.
  • Možnost občasného home-office.
  • Služební automobil.
  • Smlouva na dobu neurčitou.
  • Příspěvek na stravování.
  • Vzdělávací kurzy a semináře: interní i externí.

Požádejte o tuto práci

Does this job fit your talents and seem right for you? Don't hesitate to apply online now.

Fakta o práci

Umístění
Praha
Job-ID
9841
Společnost
Talentor Czech Republic

Kontaktní osoba

Emp Cz Radim Kycerka
Branch Manager Ostrava