R&D HW Project Leader

Pro předního světového výrobce zdravotnické techniky s českými kořeny, který vyvíjí i potřebný aplikační software, hledáme posilu na pozici R&D Project Leader.

Popis Pracovní Pozice

Čemu se primárně budete věnovat:
  • Vedení týmu R&D inženýrů s cílem vyvinout a uvést do výroby inovativní zdravotnický přístroj. Náš přístup je bez nadměrné byrokracie, kde se klade důraz na kreativní vývoj.
  • Spolupráci s marketingovým týmem na definici produktu a jeho pozicionování na trhu.
  • Provádění analýzy současných technologií, technických a technologických možností nezbytných pro návrh našeho špičkového produktu.
  • Součástí vaší práce bude projektový management, zahrnující práci s riziky, plánování a tvorbu nutné dokumentace.
  • Poskytování podpory při procesu certifikace produktu a jeho začlenění do sériové výroby.

Požadujeme

Co by bylo dobré mít, vědět a znát:
  • Vysokoškolské vzdělání v technickém oboru (elektrotechnika/mechanika).
  • Praxi v oblasti R&D technologických projektů.
  • Výrazné komunikační a organizační schopnosti.
  • Aktivní zájem o techniku a schopnost přistupovat k věcem prakticky.
  • Motivaci ke stálému osobnímu rozvoji a ochota učit se novým věcem.
  • Znalost angličtiny pro běžnou technickou komunikaci, češtinu slovem a písmem

Nabízíme

Co můžeme nabídnout:
  • 5 týdnů dovolené, sick days a jazykové kurzy.
  • Stravenky nemáme, ale poskytujeme stravenkový paušál 28 000 Kč.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost home office, čímž podporujeme work-life balance.
  • Neomezenou podporu ve školeních a workshopech pro ty, kdo se rádi vzdělávají.
  • Možnost účastnit se vývoje unikátních technologií pro medicínu.
  • Práci v malých projektových týmech
  • Společné překonávání pracovních i nepracovních výzev
  • Volnou ruka ve své práci a zodpovědnost za úkoly.
  • Možnost sdílet know-how se špičkovými vývojáři a odborníky v oboru.

Požádejte o tuto práci

Does this job fit your talents and seem right for you? Don't hesitate to apply online now.

Fakta o práci

Umístění
Praha
Job-ID
9729
Společnost
Talentor Czech Republic

Kontaktní osoba

Emp cz jan ruzicka
IT Recruitment Manager