Vstup do světa financí: Osobní bankéř

Pro našeho klienta hledáme nadšené jedince, kteří chtějí vkročit do světa bankovnictví plného příležitostí. Co kdybychom společně otevřeli tyhle dveře a pomohli vám objevit, jak může být bankovnictví místem plným nových dovedností, přátelských setkání a osobního růstu?

Popis Pracovní Pozice

  • Navazování a udržování vztahů s klienty, jak stávajícími, tak novými.
  • Poskytování odborného poradenství týkajícího se bankovních produktů, nebo např. internetového bankovnictví.
  • Pomoc klientům při financování jejich potřeb a snů, od nových spotřebičů po rekonstrukce bytu.
  • Stávání se odborníkem/odbornicí na finanční řešení s cílem poskytovat klientům nezapomenutelný zážitek.
  • Práce s hotovostí a pokladnou.

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou.
  • Odvaha pracovat s hotovostí, včetně cizí měny.
  • Nadšení pomáhat klientům a zajímání se o jejich potřeby.
  • Výhodou jsou zkušenosti s komunikací s klienty a znalost angličtiny.

Nabízíme

  • Intenzivní školení, které vás připraví na všechny aspekty práce.
  • Možnost kariérního růstu, až na manažerskou pozici.
  • Fixní mzdu s atraktivní možností získání provizí.
  • Narozeninové volno a benefity jako sick days, dovolená, Multisport karta a 20 000+ benefit bodů.
  • Podpora ve vašem profesním rozvoji prostřednictvím mentoringových programů a programů pro talenty a budoucí manažery.
  • Společenské akce během celého roku, od Vánočních večírků po sportovní hry a týmové teambuildingové aktivity.

Požádejte o tuto práci

Does this job fit your talents and seem right for you? Don't hesitate to apply online now.

Fakta o práci

Umístění
Praha
Job-ID
9696
Společnost
Talentor Czech Republic

Kontaktní osoba

Emp Cz Radim Kycerka
Branch Manager Ostrava