Android /Kotlin Developer

Hledáme Android developera pro našeho klienta, který se zaměřuje na vývoj softwaru na míru pro své klienty. Firma poskytuje širokou škálu služeb v oblasti softwarového inženýrství, včetně vývoje webových a mobilních aplikací a nebo DevOps služeb.

Popis Pracovní Pozice

Cílem naší práce je nejen vytvořit kvalitní software, ale také dlouhodobě rozvíjet a optimalizovat projekty podle potřeb klientů.Některé příklady vyvíjených aplikací:
  • vývoj mobilní appky, která zachraňuje životy dětí.
  • aplikace na snížení nákladů na expedici skladu
  • vývoj známé startup platformy pro vstup na český trh a následně i další trhy
  • vývoj mobilní appky pro baristy
  • appka pro monitoring zdraví zvířat (nějako jako Apple Health)
  • mobilní aplikace pro 3D zabezpečovací řešen
  • IoT projekt, který řeší appku pro inovativní chytrou ledničku pro výdej krabičkových jídel
  • a spousta dalších :)

Požadujeme

Na projektech se používá obvykle tento tech stack:
  • aplikace v Kotlinu s respektem k funkcionálnímu paradigmatu, případně Kotlin Multiplatform i s využitím ReactiveX s přechodem na Coroutines
  • Jetpack a Firebase, nové projekty jsou v Jetpack Compose
  • používají se inovativní tooly jako Dynamic Feature, Instant App, Google Wallet i Google Pay
  • GraphQL i REST a periférie přes Bluetooth
  • co je možné, to se automatizuje a nastavuje se CI/CD v GitLabu
  • výhodou jsou zkušenosti s AWS platformou
Nevadí, jestli neznáš všechny technologie, každý projekt má svá specifika.

Nabízíme

Co nabízíme:
  • velkou flexibilitu, včetně možnosti remote práce
  • kdo chce, může chodit do kanceláří na Praze 8
  • budget na vzdělávání a možnost růstu
  • work-life balance, 5 týdnů dovolené, sick days, Multisport karta, ...
  • hardware dle výběru (obvyklý je Macbook Pro 14" +monitor)
  • pravidelný Hackathon, kde každý může přijít se svým nápadem a sestavit svůj cross-platform team (mobile, web, backend i devops)
  • team buildingy a jiné společné aktivity
  • spolupráce s návrháři hardwaru, společný vývoj nových produktů na moderních technologiích
  • velice zajímavé a motivující platové ohodnocení

Does this job fit your talents and seem right for you? Don't hesitate to apply online now.

Facts about the job

Location
Praha
Job-ID
9881
Company
Talentor Czech Republic

Contact person

Emp cz jan ruzicka
IT Recruitment Manager