Business Development Manager Logistics

Pro našeho klienta, známého a stabilního poskytovatele logistických, skladovacích a přepravních služeb se sídlem na Praze – východ, hledáme schopného Business Development Managera pro Českou republiku.

Popis Pracovní Pozice

  • Identifikace a rozšiřování obchodních příležitostí – budete hledat nové obchodní partnery.
  • Budování a udržování vztahů – upevňování dlouhodobých obchodních vazeb.
  • Prezentace našich služeb – jednání s klíčovými společnostmi na trhu.
  • Strategické plánování – vypracování strategických map potenciálního businessu.
  • Vedení týmu – vytvoříte si vlastní akviziční tým složený z odborníků v různých obchodních oblastech.
  • Akviziční plány – příprava plánů na nadcházející období.

Požadujeme

  • Zkušenosti v logistice – výhodou jsou zkušenosti s obchodní pozicí přímo v logistickém sektoru.
  • VŠ vzdělání – vysokoškolské vzdělání je preferované.
  • Výborná znalost angličtiny – schopnost komunikovat na vysoké úrovni.
  • Jasná a přesvědčivá komunikace – schopnost efektivně sdělovat myšlenky a přesvědčit.
  • Prokazatelné obchodní zkušenosti a úspěchy – a umění je prezentovat.
  • Proaktivita a samostatnost – aktivní přístup k práci a schopnost pracovat nezávisle.
  • rganizační schopnosti – efektivní plánování a organizace práce.

Nabízíme

  • Služební vůz i k soukromým účelům
  • 5 týdnů dovolené
  • Paušál na stravování
  • Slevy na firemní výrobky
  • Zvýhodněné telefonní tarify i pro vaše rodinné příslušníky
  • Další benefity a výhody

Does this job fit your talents and seem right for you? Don't hesitate to apply online now.

Facts about the job

Location
Praha
Job-ID
9846
Company
Talentor Czech Republic

Contact person

Zuzana Massabo
Delivery Manager & Senior Consultant