Customer Acquisition Manager (logistika - transport)

Pro našeho klienta hledáme zkušeného obchodního zástupce se srdcem leadera.Umíte prodávat dopravní a transportní řešení v ČR? Chcete se stát součásti dynamicky se rozvíjející se společnosti a vystavět silné obchodní oddělení? Velká příležitost právě pro Vás!

Popis Pracovní Pozice

  • Identifikace nových potenciálních klientů a obchodních příležitostí v oblasti transportu pro ČR.
  • Prodej novým zákazníkům B2B, B2C (ze všech sektorů i mimo FMCG)
  • Vedení a realizaci strategií pro získávání nových zákazníků.
  • Vedení obchodního týmu a vytváření účinných prodejních aktivit.
  • Analýza trhu.
  • Budování a udržování dlouhodobých vztahů se zákazníky a partnery.
  • Monitorování výsledků a pravidelná prezentace reportů vedení.

Požadujeme

  • Ideálně více jak 5 let zkušenosti z obchodu v oblasti transportu nebo dopravy.
  • Zkušenosti s řízením obchodního týmu a přípravy obchodních strategií, nabídkových kalkulací.
  • Silné komunikační a vyjednávací schopnosti.
  • Schopnost pracovat samostatně.
  • Analytické a strategické myšlení.
  • Chuť podílet se na budování silného obchodního zázemí v rámci ČR.

Nabízíme

  • Možnost zapojení do dynamického a rychle rostoucího odvětví.
  • Služební vůz i pro soukromé účely
  • Možnost profesního rozvoje.
  • Přátelské pracovní prostředí a podpora týmu.
  • A mnoho dalších

Does this job fit your talents and seem right for you? Don't hesitate to apply online now.

Facts about the job

Location
kraj Středočeský
Job-ID
9805
Company
Talentor Czech Republic

Contact person

Andrea vokrouhlikova
Senior Consultant